Shiten banesat në Ferizaj në EEA

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Shiten banesat të madhësive të ndryshme në Ferizaj në EEA. Numrat për kontakt: 044 367 642 dhe 045 622 812

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Banesë
  • Statusi i pronës: Në shitje
Pajisjet
  • Depo
  • Roleta
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë