Shiten parcelat në Ivajë

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Shiten parcelat në Ivajë . Parcela 1 : 45ari Parcela 2 : 70 ari Parcela 3: 190 ari Numrat për kontakt: 044 367 642 dhe 045 622 812

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Parcelë
  • Statusi i pronës: Në shitje
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë