Shitet banesa në Ferizaj

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Eja dhe përbushe ëndrrën tënde, në vendin më të bukur të qytetit, projekt që të len përshtypjen në shikim të parë. Aty ku natyra nbizotron Objekti më madhështor në vend. Me ndërtues me përvoj 30 vjeqare. Shitet Banesa në Ferizaj Posedon 91.12 m2 Sallon e kuzhinë Dy dhoma Gjumi Banjo e Wc Wc Depo Si dhe Ballkon me pamje madhështore, me gjelbrim me tu knaq syri Për më shumë info na kontaktoni në nr. E tel. +383 45 622 812 +383 45 622 811

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Banesë
  • Statusi i pronës: Në shitje
Pajisjet
  • Roleta
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë