• Shitet Parcela 13 Ari.

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Shitet Parcela 13 Ari. 📍Lokacioni: Jezerc - Ferizaj • Toke e pershtatshme për shtëpi, villa ose kultura te ndryshme etj. • Dokumentacion të rregullt. • Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri "TRIMI" 📞Na kontaktoni në këta numra të telefonit: 044/108 255 | 048/108 255 | po ashtu në viber dhe whatsapp 📍Agjensioni për Patundshmëri "TRIMI", gjendet me zyre afër GJYKATËS THEMELORE- FERIZAJ, Rr.Sali Çeku 📧Na kontaktoni nëpërmjet adreses elektronike: agjensionitrimi@gmail.com

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Parcelë
  • Statusi i pronës: Në shitje
  • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
Plani i ndërtimit
image
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë