NITI-SHITET BANESA 94.65m2 K-3

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Thirr tani dhe merr Banesë 94.65m2 Kati 2, dhe 3 Me Garzhdë per vetur. 🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-2 dhe 3 🔸Hapsirë-94.65m2 🔸Lokacioni - Rr.Sali Çeku 🤝🔑🏢 Çmimi:Me Marrëveshje 🔸Renditja: Qëndrim ditor ,Kuzhin ,2 Dhoma Fjetje , Banjo/Wc , Terasë 🔹Detyra juaj është që ti caktoni vetes kërkesën reale, ku dëshironi të jetoni. Për Shitjen e Banesës:Autorizuar Për Ndërmjetësim: 🔸Agjensioni NITI 📱-Kontaktoni: 🔹+38345/700-550 - Viber, Whatsapp 🔹044/999-667 📨agjensioniniti@gmail.com 🔺Na vizitoni në zyren tonë: 📍 Rr. Sali Çeku -Afer Gjykates se re.

Detajet e pronës

 • Tipi i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Garazhë: 1
 • Viti i ndërtimit: E gatshme
Pajisjet
 • Nxemje
 • Depo
 • Kamera
 • Alarm
 • Roleta
 • Tv & Int
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë