NITI-SHITET LOKALI 56.75m2 K-1

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
🔸Shitet - Lokali Kati 1 / Ferizaj 🔸Hapsirë-56.75m2 🔸Dokumentacion-Në Rregull 🔸Lokacioni - Rr.Emin Duraku 🤝🔑 🏢 Shitet Lokali në Ferizaj -Është i përshtatshëm për shumë veprimtari. Për Shitjen e Lokalit:Autorizuar Për Ndërmjetësim: 🔸Agjensioni NITI 🔹+38345/700-550 - Viber, Whatsapp 🔹044/999-667 Në faqen Merrjep tek rubrika çfar kërkon sheno : |Agjensioni NITI | dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona. 📨agjensioniniti@gmail.com 🔺Na vizitoni në zyret: 📍 Rr. Sali Çeku -Afer Gjykatës se re.

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Objekt_afarist
  • Statusi i pronës: Në shitje
  • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Garazhë: 0
  • Viti i ndërtimit: E gatshme
Pajisjet
  • Nxemje
  • Kamera
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë