NITI- SHITET BANESA 114m2 E GATSHME

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Thirr tani dhe merr Banesë Kati -7 🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-VII 🔸Hapsirë-114m2 🔸Lokacioni - Rr.Reçakut -(Objekti 2 Nderimi ) 🤝🔑🏢 Çmimi:Me Marrëveshje 🔸Renditja: Qëndrim ditor ,Kuzhin ,3 Dhoma Fjetje, Depo , Banjo/Wc , Terasë 🔹Detyra juaj është që ti caktoni vetes kërkesën reale, ku dëshironi të jetoni. Për Shitjen e Banesës:Autorizuar Për Ndërmjetësim: 🔸Agjensioni NITI 📱-Kontaktoni: 🔹+38345/700-550 - Viber, Whatsapp 🔹044/999-667 📨agjensioniniti@gmail.com 🔺Na vizitoni në zyren tonë: 📍 Rr. Sali Çeku -Afer Gjykates se re.

Detajet e pronës

 • Tipi i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garazhë: 0
 • Viti i ndërtimit: E gatshme
Pajisjet
 • Nxemje
 • Depo
 • Kamera
 • Alarm
 • Roleta
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë