Banes

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Shitet banesa në Gjilan 81.24 m² kati 1 Posedon Sallon kuzhinë 2 dhoma gjumi Banjo , VC 2 terasa Për shitjen e Banesës i autorizuar dhe ndërmjetësues Agjensioni Patundshmërisë ERDI ☎️ - KONTAKTONI +38345622812 +38345622811 Viber & WhatsApp Për termine na kontaktoni

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Banesë
  • Statusi i pronës: Në shitje
  • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Garazhë: 0
  • Viti i ndërtimit: 0-1
Pajisjet
  • Nxemje
  • Kamera
  • Tv & Int
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë