Banese Luksoze

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Banesa gjendet ne lagjen Aktash, Prishtine tek “Ivy Residence” (me fletë poseduese dhe termokos) Përfshin: 100m², Sallon, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, wc.

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Banesë
  • Statusi i pronës: Në shitje
  • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Garazhë: 0
  • Viti i ndërtimit: E gatshme
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë