Banesa ne Shitje

Në shitje
80000 €

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Banesa gjendet ne rrugen Muharrem Fejza, tek “Pozhegu Brothers” Përfshin: 70m², me garazhë dhe 2 depo Çmimi: 80.000€ (I negociushëm) Asset Real Estate ☎️: 044335735; 049335735

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Banesë
  • Statusi i pronës: Në shitje
  • Çmimi i pronës: 80000 €
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Garazhë: 1
  • Viti i ndërtimit: 1-5
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë