Banesa ne Shitje

Në shitje
87000 €

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Banesa gjendet ne rrugen Muharrem Fejza, Prishtine, dhe lidhet edhe me rrugen C. Përfshin: 87m², Sallon, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo. Çmimi: 1000€m² Asset Real Estate ☎️: 044335735; 049335735

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Banesë
  • Statusi i pronës: Në shitje
  • Çmimi i pronës: 87000 €
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Garazhë: 0
  • Viti i ndërtimit: 0-1
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë