Ipet Banesa me Qera në Ferizaj

Me qira
250 €

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Posedon këtë renditje: Sallonë e Kuzhinë, Dhomë Gjumi Dhomë Gjumi Banjo e Vc Teras Për info na kontoni në telefon Viber dhe WhatsApp +38345622812 +38345622811

Detajet e pronës

 • Tipi i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira
 • Çmimi i pronës: 250 €
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garazhë: 0
 • Viti i ndërtimit: E gatshme
Pajisjet
 • Nxemje
 • Depo
 • Kamera
 • Alarm
 • Roleta
 • Frigorifer
 • Tv & Int
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë