Ringa (Shiten Banesat te EB-Residence)799/22

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Shiten Banesat te EB-Residence,Rr,Gjilanit. Banesat jane me pamje te ndryshme dhe kane m2; 1-62.26 m2 K.8-E3 2-91.26 m2 K.9-D5 3-121.48 m2 K.7-D1 4-126.88 m2 K.6&10-E2 5-136.56 m2 K.6-E6 Banesat jane ne ndertim e siper. Me Dokumentacion të rregullt. Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Dëshmoret e Kombit përball Shk,Jeronim De Rada Per me shume oferta tona kliko tek webfaqja jonë, www.ringaks.com Ndërmjetësues të Autorizuar, Shitjen e mundson Agjensioni Ringa Nr Kontaktues: +38345606103 +38349605103 Fb-Agjensioni Ringa Web;www.ringaks.com Email;ringa1@live.de Ferizaj,Kosovë

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Banesë
  • Statusi i pronës: Në shitje
  • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Garazhë: 0
  • Viti i ndërtimit: 1-5
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë