Ringa (Ipet Lokali me Qera ne Ferizaj)111/22

Me qira
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Ipet Lokali me qera ne Qender ne rrugen dytsore te qytetit. Lokali ka 170 m2,2 kate gjendet perball Bankes Finca ne rr,12 Qershori. Eshte i gatshem per pune dhe ka pamje te mire. Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Dëshmoret e Kombit përball Shk,Jeronim De Rada Per me shume oferta tona kliko tek webfaqja jonë, www.ringaks.com Ndërmjetësues të Autorizuar, Qeradhenien e mundson Agjensioni Ringa Nr Kontaktues: +38345606103 +38349605103 Fb-Agjensioni Ringa Web;www.ringaks.com Email;ringa1@live.de Ferizaj,Kosovë

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Objekt_afarist
  • Statusi i pronës: Me qira
  • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Garazhë: 0
  • Viti i ndërtimit: E gatshme
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë