Ringa (Shitet Banesa te Euro Invest C2)797/22

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Shitet Banesa te Euro Invest Kompleksi II,Blloku C2. Banesa ka 100.88 m2,K.6. -Sallon kuzhinen e montuar te re.,3 dhoma gjumi,2 wc,terase. Pamje nga parku dhe mbrapa,e gatshme per banim. Me Dokumentacion të rregullt. Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Dëshmoret e Kombit përball Shk,Jeronim De Rada Per me shume oferta tona kliko tek webfaqja jonë, www.ringaks.com Ndërmjetësues të Autorizuar, Shitjen e mundson Agjensioni Ringa Nr Kontaktues: +38345606103 +38349605103 Fb-Agjensioni Ringa Web;www.ringaks.com Email;ringa1@live.de Ferizaj,Kosovë

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Banesë
  • Statusi i pronës: Në shitje
  • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Garazhë: 0
  • Viti i ndërtimit: E gatshme
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë