Ringa (Shitet Shtepia ne Rr,Tirana)382/22

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Shitet Shtepia ne Rr,Tirana me 4 ari truall. Shtepia ka 3 kate banim dhe 1 Lokal. -Eshte ne ndertim te vrazhdte,gjendet afer rr,Gjilanit. Me Dokumentacion të rregullt. Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Dëshmoret e Kombit përball Shk,Jeronim De Rada Per me shume oferta tona kliko tek webfaqja jonë, www.ringaks.com Ndërmjetësues të Autorizuar, Shitjen e mundson Agjensioni Ringa Nr Kontaktues: +38345606103 +38349605103 Fb-Agjensioni Ringa Web;www.ringaks.com Email;ringa1@live.de Ferizaj,Kosovë

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Shtepi
  • Statusi i pronës: Në shitje
  • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 2
  • Garazhë: 0
  • Viti i ndërtimit: E gatshme
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë