Ringa (Shitet Toka ne Dramjak)342/22

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Shitet Toka ne Dramjak,rr,Ibrahim Maloku. Toka ka 20,43 ari,dhe eshte ne proces te infrastruktures se rregullt. Ka pozicion shume te mire. Me Dokumentacion të rregullt. Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Dëshmoret e Kombit përball Shk,Jeronim De Rada Per me shume oferta tona kliko tek webfaqja jonë, www.ringaks.com Ndërmjetësues të Autorizuar, Shitjen e mundson Agjensioni Ringa Nr Kontaktues: +38345606103 +38349605103 Fb-Agjensioni Ringa Web;www.ringaks.com Email;ringa1@live.de Ferizaj,Kosovë

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Parcelë
  • Statusi i pronës: Në shitje
  • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë