Ringa (Shitet Toka ne Prelez)338/22

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Shitet Toka ne Prelez,Me 60 Ari Toka ka 66m rreth rruges kryesore, Hapesire te mire, Toke perfekte! Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada. Ndermjetsues i Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj Per me shume oferta tona tek webfaqja www.ringaks.com dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona. WEB: www.ringaks.com Email: ringa1@live.de FAN PAGE: Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa Nr kontaktues: +38345606103 +38349605103

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Parcelë
  • Statusi i pronës: Në shitje
  • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë