Ringa (Shitet Shtepia ne Panorama Residence)374/22

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Shitet Shtepia ne Panorama Residence, Tipi 3-246.5 m2, Shtepia gjendet ne nje pozicion te mire, Eshte ne ndertim e siper,perfundon ne Dhjetor 2022, Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada. Ndermjetsues i Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj Per me shume oferta tona tek webfaqja www.ringaks.com dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona. WEB: www.ringaks.com Email: ringa1@live.de FAN PAGE: Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa Nr kontaktues: +38345606103 +38349605103

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Shtepi
  • Statusi i pronës: Në shitje
  • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Garazhë: 1
  • Viti i ndërtimit: 0-1
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë