Ringa (Shiten 10 Hektar Toke,Dremjak)333/22

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Shiten 10 Hektar Toke ne Dremjak, Toka gjendet ne nje vend shume te mire, -Pozicion perfekt,shume dalje ne rruge te ndryshme. -Ka infrastrukture te rregullt. Vend shume i mire dhe pamje perfekte. Me Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar. Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada. Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona. Email:ringa1@live.de WEB PAGE: www.ringaks.com FB PAGE:Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa Nr kontaktues: +383 (0) 45 606 103 +383 (0) 49 605 103 Kosovë,Ferizaj

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Parcelë
  • Statusi i pronës: Në shitje
  • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë