Ringa (Shitet Toka ne Rr,Epopeja Jezercit)311/21

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Shitet Toka ne Rr,Epopeja Jezercit,Rruga Neredimes. Toka Ka 3.76 Ari, Toka gjendet afer Pishines Olimpik. Toka eshte ne vend shume te mire banimi dhe ka infrastrukture te rregullt. Ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar. Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada. Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona. 📩Email:ringa1@live.de WEB PAGE: www.ringaks.com FB PAGE:Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa Nr kontaktues: 📲 +383 (0) 45 606 103 📲 +383 (0) 49 605 103 📍🇽🇰Kosovë,Ferizaj

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Parcelë
  • Statusi i pronës: Në shitje
  • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë