Ringa (Shiten Banesat te Intercon)728/21

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Shiten Banesat te Intercon ne Objektin e Ri,Rr.Uran Tinova, Banesat jane ne ndertim e siper dhe kane pamje te ndryshme. Banesat fillojne me m2 nga,67,75 m2 deri ne 138,48... Posedojme dhe PentHouse per shitje. Kate te ndryshme, Modeli dhe pamja e Banesave eshte punuar me shume perpikmeri. Me Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar. Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada. Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona. Email:ringa1@live.de WEB PAGE: www.ringaks.com FB PAGE:Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa Nr kontaktues: +383 (0) 45 606 103 +383 (0) 49 605 103 Kosovë,Ferizaj

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Banesë
  • Statusi i pronës: Në shitje
  • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Garazhë: 4
  • Viti i ndërtimit: 1-5
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë