Banes me Qira E MOBILUAR - FERIZAJ

Me qira
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Banesa ndodhet ne rr.Gjon Serreci ,ndertesa e re BARDHI , OBJEKTI B dhe eshte 2 min larg komunes dhe sheshit. Banesa ndodhet ne katin e 6-t ,me dy lifta ne dispozicion. Banesa eshte e mobiluar me mobilie te reja dhe ka siperfaqe prej 94m2 dhe posedon: 1 sallon 2 dhome gjumi 2 banjo 1 ballkon Viber/whatsapp +383 49 352 050 ose +383 48 516 944

Detajet e pronës

 • Tipi i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira
 • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garazhë: 0
 • Viti i ndërtimit: E gatshme
Pajisjet
 • Depo
 • Roleta
 • Frigorifer
 • Tv & Int
 • Mikrovalë
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë