Banes me Qira Te mobiluar - FERIZAJ

Me qira
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Banesa ndodhet ne rr. Sejdi Sejdiu (Vuk Karaxhiq) ndertesa e re IDEA kati 1 dhe eshte 2 min larg sheshit dhe xhamise se madhe. Banesa eshte e mobiluar me mobilie te reja dhe ka siperfaqe prej 92m2 dhe posedon: 1 sallon 2 dhoma gjumi 1 banjo ballkon Viber/whatsapp +383 44 516 944 +383 49 352 050

Detajet e pronës

 • Tipi i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira
 • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garazhë: 0
 • Viti i ndërtimit: E gatshme
Pajisjet
 • Depo
 • Roleta
 • Frigorifer
 • Tv & Int
 • Mikrovalë
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë