Shiten Banesat

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Shitet Banesa 126.4m2 Kati 1 dhe kati 4 Rr. Salih Çeku (Afër Gjykates) Ferizaj Banesa ka kete organizime: -- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine -- Dhoma e gjumit 01 -- Dhoma e gjumit 02 -- Dhoma e gjumit 03 -- Depo -- Wc -- Banjo+wc -- Terase Objekti është në ndërtim Info Shtes Tel+viber +whatsapp 045600803 Ju mirepresim

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Banesë
  • Statusi i pronës: Në shitje
  • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • Garazhë: 1
  • Viti i ndërtimit: 0-1
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë