📣SHITET BANESA DRAGODAN ARBERI PRISHTINË👌

Në shitje
1400 €

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
📣#SHITET #BANESA #DRAGODAN #ARBERI #PRISHTINË👌 📌 𝗩𝗲𝗻𝗱𝗻𝗱𝗼𝗱𝗵𝗷𝗮: Te #MINI_MAXI afer #Komunes se Re #Prishtinë afer #Ambasades_Amerikane, #Rrethi_Ismetit. 👉#Çmimi: 1400 euro/m2 i negociushem👌 📌#Kontrata behet të #NOTERI! 🏢Kati 3-të! 📐𝗦𝗶𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲: 91.80 m2. ➡️ Renditja:🌟🌟 ▪️ Salloni me kuzhine ▪️ Dhomë gjumi ▪️ Dhomë gjumi ▪️ Koridori ▪️ Banjo WC ▪️ WC ▪️ Ballkon. 🔸Banesa ka ndriçim natyral shumë të mirë pamje dy ane! 📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë i qete dhe qasje në rruge. 📌Banesa është e gatshme për banim. Për me shumë informata thirr: MARS Consulting & MARS Real Estate 📲+38344265309 viber & watsapp 📲+38348265309 email: marsconsultingshpk@gmail.com

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Banesë
  • Statusi i pronës: Në shitje
  • Çmimi i pronës: 1400 €
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Garazhë: 0
  • Viti i ndërtimit: E gatshme
Pajisjet
  • Nxemje
  • Roleta
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë