📣Ofrohet për SHITJE SHTEPIA Matiqan Prishtinë

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
📣#Ofrohet për #SHITJE #SHTEPIA #Matiqan #Prishtinë 🛑🔥#𝐒𝐔𝐏𝐄𝐑 #𝐎𝐅𝐄𝐑𝐓𝐄̈️ #BLEJE_SHTEPINË ME #KREDI 👉Çmimi: Me marreveshje!👌👌 📌Kontrata behet të NOTERI. #Ofertë atraktive për blerje të Shtepise me KREDI në bashkëpunim me #Banken #BKTKosova! 📌𝗩𝗲𝗻𝗱𝗻𝗱𝗼𝗱𝗵𝗷𝗮: Matiqan Rruga Sokol Sopi Prishtinë. 📐𝗦𝗶𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲: S= 290 m2 & 3 Ari Toke Lagjja CITY HOME është 3 km larg nga qendra e qytetit, vendbanim ideal për ju dhe familjen tuaj. ➡️ Renditja: B+P+2 🌟🌟 ➡️ Podrumi: S=50 m2 ➡️ : ▪️ Koridor, ▪️ Salloni, ▪️ Kuzhina me tryezari, ▪️ 4 Dhoma gjumi, ▪️4 Banjo WC. ▪️ Dhoma gjumi Garderobe + Banjo WC ▪️2 Ballkon/Terase. 📌Nxemja është me Pompe Termike dyshemeja e shtruar me Parket. 📌 Shtepia është ndertim e siper. Fasade Ventiluese! MARS Consulting & MARS Real Estate 📲+38344265309 viber & watsapp 📲+38348265309

Detajet e pronës

 • Tipi i pronës: Shtepi
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 4
 • Garazhë: 1
 • Viti i ndërtimit: E gatshme
Pajisjet
 • Klimë
 • Nxemje
 • Depo
 • Kamera
 • Alarm
 • Roleta
 • Frigorifer
 • Tv & Int
 • Mikrovalë
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë