📣#URGJENT #SHITET #SHTEPIA në #BËRNICË, #PRISHTINË🛑

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
🛑🔥#𝐒𝐔𝐏𝐄𝐑 #𝐎𝐅𝐄𝐑𝐓𝐄̈️ #𝗡𝗫𝗜𝗧𝗢𝗡𝗜 #𝐙𝐁𝐑𝐈𝐓𝐉𝐄 ⬇️ 📣#URGJENT #SHITET #SHTEPIA në #BËRNICË, #ChelseaPoint #PRISHTINË🛑 📌𝗩𝗲𝗻𝗱𝗻𝗱𝗼𝗱𝗵𝗷𝗮: #Bernice në lagjen Bërnica Park e ndërtuar nga kompania e ndërtimit ChelseaPoint. 👉#Çmimi: Me marreveshje!👌👌 📌#Kontrata behet të #NOTERI dhe bartja e Prones Shtepise behet menjeher tek Pronari i Ri! 🔥🔥🔥 𝗞𝗝𝗢 𝗢𝗙𝗘𝗥𝗧𝗘̈ 𝗡𝗨𝗞 𝗩𝗟𝗘𝗡 𝗣𝗘̈𝗥𝗚𝗝𝗜𝗧𝗛𝗠𝗢𝗡𝗘̈. 𝗡𝗫𝗜𝗧𝗢𝗡𝗜 🏃‍♀🏃 📐𝗦𝗶𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲: Trualli 3.5 Ari Shtepia S= 205m2 ➡️ Renditja:🌟🌟 ➡️ Podrumi ▪️Garazhde! ▪️1 hapesire per rekreacion ▪️ Nxemja qendrore. ➡️ Kati 1 ▪️ Koridor, ▪️ Salloni ▪️ Kuzhina me tryezari, ▪️ WC ➡️ Kati 2 ▪️ Dhoma gjumi me banjo wc ▪️ Dhoma gjumi, ▪️ Dhoma gjumi, ▪️ Banjo WC, 📌 Shtepia eshte e shtruar me Parket edhe e gatshme per banim! MARS Consulting & MARS Real Estate 📲+38344265309 viber & watsapp 📲+38348265309

Detajet e pronës

 • Tipi i pronës: Shtepi
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • Garazhë: 1
 • Viti i ndërtimit: E gatshme
Pajisjet
 • Klimë
 • Pishinë
 • Nxemje
 • Depo
 • Kamera
 • Roleta
 • Frigorifer
 • Tv & Int
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë