Apartamente ne shitje tek kompleksi Univers City , TIRANE

Në shitje
710 €

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Univers City--- 📣OPSIONET E FUNDIT📣❗️Me çmimin më të mirë në kompleks❗️ Kontako: 📲 355 67 75 30 444 👉Ofrojmë për shitje apartamente me tipologji 2+1 . Sipërfaqe totale: 84.15 m/2 , 87.26 m/2 , 88.3 m/2 , 94.8 m/2 , 96.8 m/2 . 🏗 Objektet janë në ndërtim . 📐 Planimetri funksionale . 🏡 Kompleksi rezidencial më i ri në Tiranë, me infrastrukturë bashkëkohore. Ideal për të jetuar dhe me të gjitha shërbimet e nevojshme. ❗️Pagesë e plotë. ❗️ Mundësi pagesash me këste. ❗️Mundësi kreditimi pa kolateral. 🌟🌟Duke filluar nga 710 Euro m/2🌟🌟

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Shtepi
  • Statusi i pronës: Në shitje
  • Çmimi i pronës: 710 €
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • Garazhë: 0
  • Viti i ndërtimit: 1-5
Plani i ndërtimit
image
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë