📣SHITEN 2 BANESA NË QENDËR PRISHTINË LAKRISHTË

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
🛑🔥#𝗡𝗫𝗜𝗧𝗢𝗡𝗜🏃#𝐒𝐔𝐏𝐄𝐑 #𝐎𝐅𝐄𝐑𝐓𝐄̈️💥 📣SHITEN 2 BANESA NË QENDËR PRISHTINË LAKRISHTË 📌 𝗩𝗲𝗻𝗱𝗻𝗱𝗼𝗱𝗵𝗷𝗮: Lagjja #Lakrishtë, Rruga “Tirana” Bulevardi Bill Klinton, Prishtinë. 👉#Çmimi: Me marreveshje !👌 📌#Kontrata behet të #NOTERI! 🏗🔨👷‍♂️#Investitor. 🏢Kati -të & Kati -të! 📐𝗦𝗶𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲: 112 m² Bruto 99 m² Neto! 📐𝗦𝗶𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲: 130 m² Bruto 115 m² Neto! ➡️ Renditja:🌟🌟 ▪️ Salloni me kuzhine ▪️ Dhomë gjumi ▪️ Dhomë gjumi ▪️ Koridori ▪️ Banjo WC ▪️ WC ▪️ Ballkon. 📌Ky kompleks është ndërtim cilësor dhe modern, gjendet në qendër të Prishtinës,ka pozitë të mirë për banim dhe Afarizëm. 📌Banesa është në fazën e ndërtimit. Për me shumë informata thirr: MARS Consulting & MARS Real Estate 📲+38344265309 viber & watsapp 📲+38348265309

Detajet e pronës

 • Tipi i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Garazhë: 0
 • Viti i ndërtimit: E gatshme
Location

1 koment

 • Fatmir sylejmani

  e premte, 18.08.23, 13:54

  Pershedetje jam fatmiri jam i interesuar per banes dhe lokalet dergomi planet e banesave deri ne 80m2 fatmir71@hotmail.ch

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë