Apartament ne shitje Vala MAR , Lalez

Në shitje
168000 €

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Apartament + post parkimi në shitje në "Vala Mar RESIDENCES" me pamje nga deti, Gjiri i Lalzit ⚫️Sipërfaqe ndërtimi 59.67 m2 ⚫️Sipërfaqe e përbashkët 6.35 m2 ⚫️Sipërfaqe parkimi 13 m2 m2 ⚫️Katin 3, me çertifikatë pronësie 📲Kontakt +355 67 75 30 444 ___________ Vala Mar Residences është kompleksi rezidencial me vila dhe apartamente të tipologjive të ndryshme, të cilat gjenden midis gjelbërimit karakteristik të zonës, ajrit të pastër dhe freskisë së detit.

Detajet e pronës

 • Tipi i pronës: Shtepi
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Çmimi i pronës: 168000 €
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garazhë: 1
 • Viti i ndërtimit: 1-5
Pajisjet
 • Klimë
 • Kamera
 • Alarm
 • Frigorifer
 • Tv & Int
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë