SUPER OKAZION ! SHITET HOTEL NE PLAZHIN E VELIPOJES !

Në shitje
Me marrëveshje

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Ne plazhin e bukur te Velipojes shitet hotel me cmim okazion. Hoteli ka nje siperfaqe ndertimi 566m2 i shtrire ne 4 kate dhe siperfaqe trualli 620 m2. Kati 1 organizohet ne 2 apartamente. Kati 2 organizohet ne 5 dhoma gjumi. Kati 3 organizohet ne 5 dhoma gjumi. Kati 4 organizohet ne 1 apartament dhe 2 dhoma gjumi. Distanca nga deti eshte rreth 700 m. Per kete vit hoteli eshte i dhen me qira sezonale. Jeni te lutur te kontaktoni per me shume informacion.

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Objekt_afarist
  • Statusi i pronës: Në shitje
  • Çmimi i pronës: Me marrëveshje
  • Dhoma: 10
  • Banjo: 10
  • Garazhë: 0
  • Viti i ndërtimit: E gatshme
Pajisjet
  • Klimë
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë