Shitet

Në shitje
106000 €

Kliko këtu për të parë pronën në hartë

Përshkrimi
Shitet Apartament 2+1 ne Tirana New Entry 2 Rrethrrotullimi i Casa Italia Siperfaqe 96.3m kati i 5 Organizimi: sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon

Detajet e pronës

  • Tipi i pronës: Banesë
  • Statusi i pronës: Në shitje
  • Çmimi i pronës: 106000 €
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Garazhë: 0
  • Viti i ndërtimit: 1-5
Pajisjet
  • Nxemje
Location

Shto koment

Vlerësimi juaj për këtë